August - Sexualita

Ak by si sa vydala po stopách prameňa, z ktorého vyviera samotný život v jeho prapôvodnej podstate, dostala by si sa k posvätnému prameňu sexuálnej energie. Sexuálna energia je sila, z ktorej je stvorený všetok život na našej krásnej zemi. Je to život sám o sebe. Táto energia odjakživa vyživuje celé tvoje telo a dáva mu zmysel a radosť. Stáročiami nesprávne oddelovaná sexuálna energia od našej spirituality a duše je práve hlavným mostom, ktorý ťa spája s božským tvorcom v tebe, pretože skrze ňu tvoríš a manifestuješ sny a túžby svojej duše. Predstav si ten pocit po milovaní, si uvoľnená, oči a koža ti žiaria, na nič nemyslíš, len plynieš. A teraz si predstav, že by si mohla mať neustály príjem tejto energie, ktorá bola stvorená z rovnakej hmoty, z akej si ty. Smeruje od božstva ku tebe a od teba k božstvu. Prúdenie posvätnej sexuálnej energie v tvojom tele je prirodzený stav tvojho bytia. Celý vesmír neustále vibruje orgazmickou energiou, tak prečo sa nenapojiť a nenapiť z vlastnej studne, keď ti bola od narodenia pridelená ako zdroj života a radosti. V augustovom SoulKlik balíčku: Sexualita, si dovolíš plné otvorenie a prijatie tejto posvätnej životodarnej energie, dovolíš si prijať zraniteľnosť a pustenie kontroly pre vyššie dobro preliečenia tvojich vnútorných zranení a presvedčení o sexualite, ktoré si nadobudla za tento aj predošlé životy. Znova si dovolíš spojenie so skutočným prameňom života. Keď ho príjmeš, tvoj prameň nikdy nevyschne, naopak, začne ťa zaplavovať extázou, ktorá nikdy nekončí.

€25
Skladom do konca augusta :)

SOULKLIK BALÍČEK JE :

  • SoulKlik je mesačný emailový online balíček, ktorý voláme aj ,,magic in the process'', vo voľnom preklade ,, kúzelný proces bytia ''. Je pre tých, ktorí sa rozhodnú čarovať so svojou dušou v tom najlepšom slova zmysle. Kúzlo začína účinkovať od momentu, kedy ti klikne tvoj SoulKlik balíček. Bude to 4 krát do mesiaca a deň bude vždy prekvapenie, podľa toho ako si ho tvoja duša privolá. :)

  • SoulKlik balíček je navrhnutý tak, že každý mesiac predstavuje svoju samostatnú tému, ale spoločne vytvárajú celok, v ktorom všetko spolu súvisí, a preto ovplyvňuje a pomáha vo všetkých aspektoch života. Do SoulKliku sa každomesačne ponoríš vďaka vedeným textom, ktoré pre teba tvorí autorka článkov, ktoré otvárajú dušu, Andrea z @peace_menka. K úplnému spojeniu s tvojou dušou ťa láskavým hlasom privedie soul terapeutka a jogínka Katka z @realandfeelyoga skrze vedené meditácie. Keďže obe milujeme prekvapenia, v SoulKliku sa na ne môžeš vždy tešiť (podcasty, výklady kariet, rituály, tréning duše, rozhovory...). SoulKlik je vždy čerstvý ako ranný croissant, pretože ho vždy pripravujeme podľa potrieb našej kolektívnej SoulKlik duše. 

 
SOULKLIK BALÍČEK SI MÔŽEM ZAKÚPIŤ AJ NA VIAC MESIACOV:
 
BALÍČEKCENA
Balíček SoulKlik na 1 mesiac25 EUR
Balíček Svetluška na 3 mesiace70 EUR
Balíček Hviezda na 6 mesiacov135 EUR
Balíček Slnko - Ročné Magic členstvo265 EUR + Prekvapenie

 

PRVÝ SOULKLIK EMAIL DOSTANEM:

  • SoulKlik online balíček plne dôveruje dokonalému božskému načasovaniu a prichádza vždy v ten správny čas. Nevieme ti nikdy dopredu zaručiť, kedy ti klikne tvoj prvý SoulKlik balíček v mesiaci, ale vieme ti sľúbiť, že ti klikne presne vtedy, kedy má. Presne tak, ako je to so všetkými blik momentami. Prídu nečakane a ostanú v tebe navždy. 

BALÍČEK MI BUDE ZASIELANÝ FORMOU:

  • SoulKlik online balíček ti bude zasielaný emailom
  • SoulKlik online balíček ti bude zasielaný priamo do tvojej emailovej schránky, ktorú zadáš pri vypĺňaní údajov. Ak si želáš, aby sme ti ho zasielali na inú emailovú adresu, ako budeš vypĺňať pri objednávaní balíčka, zadaj nám ju do poznámky objednávky

BALÍČEK MÔŽEM OČAKÁVAŤ:

  • SoulKlik email ti klikne 4x do mesiaca (1x týždenne) do tvojej emailovej schránky, ktorú si uviedol pri vyplnení objednávky  
DOKEDY MÁM ČAS OBJEDNAŤ SI BALÍČEK NA AKTUÁLNY MESIAC:
  • SoulKlik balíček si možeš kúpiť na ktorýkoľvek zo zverejnených mesiacov. Ak si balíček zakúpiš neskôr, alebo už ku koncu daného mesiaca, pošleme ti všetky zameškané emaily naraz, takže o nič neprídeš.
  • Príklad: Balíček na December si objednáš 20.12.2020. Nakoľko už boli odoslané 3 decembrové SoulKlik emaily, obdržíš ich všetky naraz po zaplatení objednávky a našom potvrdení.

 
AK BALÍČEK OBJEDNÁM AKO DARČEK PRE NIEKOHO:
  • Je vznešené, že chceš potešiť svojich blízkych práve tým, že im preukážeš vieru v ich schopnosť kráčať a rozvíjať sa na ich vlastnej ceste. Ak si želáš zakúpiť SoulKlik balíček ako darček, vyber si jednu z troch možností darčekových poukážok, ktoré sú v ponuke TU.

 AK MÁŠ AKÉKOĽVEK INÉ OTÁZKY, MÔŽEŠ NÁS KONTAKTOVAŤ TU:

Kód Kód: AUG
Kategória: SoulKlik Balíček